فرآموز یک خانواده است. تا چند ماه پیش این خانواده تنها چند عضو داشت: عده‌ای جوان با انگیزه، کنجکاو، جویای علم و البته مشتاق نشر آن. اما حالا این خانواده بزرگ تر شده، اعضای بیشتری پیدا کرده و پرشورتر از گذشته به راهش ادامه می دهد. ما اینجا هستیم تا بهترین آموزشگاه ها، مدرسان و دوره‌های آموزشی را به شما معرفی کنیم. امید ما، شعار ما و هدف ما در فرآموز این است: جستجوی دقیق، کیفیت عالی، نتایج درخشان.


با فرآموز در جست‌و جوی دانش با کیفیت باشید و تردید نکنید که «عاقبت جوینده یابنده بود».سرزمین خوب ما، ایران، از دیرینه‌ترین زمان، مهد علم و ادب و هنر بوده و دانش و دانشمند در کشور ما جایگاهی بلندو پایگاهی رفیع داشته است. هیچ ادعای گزافی نیست اگر بگوییم که مملکت ما همواره در این زمینه‌ها سری توی سرها داشته و خانه‌ی تعداد پرشماری از دانه‌درشت‌های علمی و ادبی و هنری بوده است.

عجیب نیست اگر در چنین کشوری مراکز تولید و نشر دانش فراوان باشد. اما این فراوانی، گاه آفتی هم دارد و آن، درهم و برهم شدن سره و ناسره و گیج و سردرگم شدن جویندگان علم است. حتما برای شما هم پیش آمده که در اطرافتان چندین و چند مرکز آموزشی در حوزه‌های مختلف ببینید و یا با انبوهی از تبلیغات رنگارنگ مواجه شوید و در انتخاب یکی از آنها تردید کنید.

پایه‌گذاران فرآموز، که خود سال‌ها درگیر همین آزمون و خطاها و در تلاش برای یافتن بهترین‌ها بوده‌اند، تصمیم گرفتند حاصل تجربه و کوشش خودشان را با همدردان و همدلان هموطن تقسیم کنند؛ باشد که رسیدن به بهترین نتایج در سریعترین زمان برای این دوستان میسر گردد.

حضور شما در جمع فرآموزی‌ها حکایت از این دارد که اهل دانش هستید و در این زمینه دستی بر آتش دارید. حالا که اقبال ما بلند بوده و شما را در این جمع گرم می‌بینیم، لطفا هر چه می‌خواهد دل تنگتان، اعم از نظر، انتقاد و پیشنهاد، به ما بگویید. خاطرتان جمع که ما گوش شنوا خواهیم داشت.
کمی منتظر بمانید...